Dosyć trudnym dla wielu zagadnieniem jest zawarcie polisy chroniącej przed kosztami leczenia. Zwykle firma ubezpieczająca bada dokładnie stan zdrowia pacjenta zanim podpisze jakiekolwiek zobowiązania. Czy można takie dokumenty złożyć w trakcie choroby? Jak traktowane są z tego punktu widzenia choroby onkologiczne? Czy badania morfologiczne i markery będą brane pod uwagę? Jak informuje strona internetowa gabinet specjalisty łódź, dosyć sporo aspektów porusza się przy zawarciu polisy. Przeczytajcie wcześniej jakie warunki trzeba spełniać, by podpisać ważną polisę na zdrowie i życie.

Kobieta w pełni zdrowia, zawarcie polisy ubezpieczeniowej na życie

Ubezpieczenie na życie czy fundusz IKZE, co warto wybrać wcześniej

Za młodu warto pomyśleć o emeryturze. Czy składki emerytalne opłacane co miesiąc będą dla nas istotnym oparciem wtedy, gdy osiągniemy wiek emerytalny? Czy warto oszczędzać w IKZE? Okazuje się, że tak. Polisa przed chorobą zawsze stanowi swoiste oparcie dla wielu z nas. Jednak powinniśmy pamiętać o tym, że na jej zawarcie mamy tylko czas do ukończenia odpowiedniego wieku.

Symbol IKZE - indywidualnego konta zabezpieczenia emerytalnego

IKZE jako nasza polisa przed chorobą i zabezpieczenie emerytury

Zatem czy Polak może być też mądry przed szkodą? Wydaje się, że tak. Proces wielu chorób toczy się bardzo powoli. Mówimy o naturalnym, podstępnym przebiegu choroby, gdzie początek jest zupełnie bez objawów. Nacisk kładziemy na profilaktykę zdrowotną i odpowiedni tryb życia, czy jednak będzie to wystarczające?

Reklamy